You are not connected. Please login or register

Powrót...

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Powrót... on Sat Feb 16, 2013 1:17 pm

Lordian

Szczerze to masz racje. Niestety. FW dla mnie też odpada, jak pierwszy raz włączyłem to wiedziałem, że to nie jest dla mnie. Na TERA jak sie 5 osób przeniesie to będzie luksus.
Więc pozostaje chyba czekanie na AA.

27 Re: Powrót... on Sat Feb 16, 2013 4:04 pm

Kirek

Ja bym sobie najchętniej popykał w L2 ale w jakąś kronikę z przed GOD'a Smile

28 Re: Powrót... on Sat Feb 16, 2013 4:27 pm

Gryphonheart

Guildmaster
Guildmaster
W skrócie (ponieważ jestem w pracy Razz)
Od FW robi mi się niedobrze... Gram z braku alternatywy, ponieważ szkoda mi czasu spędzonego na podkręcaniu postaci (błędne koło co?).
Karmazynowi w FW to grupka około 20 osób, które również rzygają już od samego na FW patrzenia. Dodajcie do tego kilkunastu starych karmazynowych, i możemy mieć całkiem ciekawy start GDZIEKOLWIEK.
Moja propozycja to nie żadne L2 czy TERA... po co mamy grindować i rozbudowywać klan, mając jednocześnie świadomość, że i tak to niebawem zostawimy, gdy tylko wyjdzie ArchAge?
Sugeruję wbicie się gdzieś for fun... w tytuł bez grindu - jakiegoś FPS'a lub RTS'a. Opcji jest kilka (Mechwarrior Online? Hawken?) wystarczy tylko poszukać. Możemy sobie popykać na luzaku a w tym czasie będzie można się przygotować do ArchAge i odpocząć od grindu. Co Wy na to żuczki? :* Very Happy (wiecie, że do AA zebrałem już ponad 100 osób? :>)

GryphonDeLayos - Bloodlust Warrior - lvl80
ArkeliaDeLayos - Divine Priest - lvl80

http://order.forumotion.com

29 Re: Powrót... on Sat Feb 16, 2013 4:33 pm

Gryphonheart

Guildmaster
Guildmaster
Jeszcze jedna sprawa do starych Karmazynowych - nie mam waszych nr. kom. piszcie SMSy do mnie z łaski swojej przedstawiając się w nich (inaczej wpierdol!) 504 378 739

30 Re: Powrót... on Sat Feb 16, 2013 5:33 pm

Kirek

Gryphonheart wrote:
Moja propozycja to nie żadne L2 czy TERA... po co mamy grindować i rozbudowywać klan, mając jednocześnie świadomość, że i tak to niebawem zostawimy, gdy tylko wyjdzie ArchAge?
Niebawem to dośc nieprecyzyjny termin.. Zanim AA pojawi się w EU/USA minie wystarczająco dużo czasu aby sobie pograć i pogrindować. Na tym polega istota mmorpg więc nie widzę problemu.

31 Re: Powrót... on Sat Feb 16, 2013 7:59 pm

Gryphonheart

Guildmaster
Guildmaster
Istota mmorpg owszem... jednak nie mam ochoty zaczynać grindu mając świadomość, że za rok wszystko pójdzie się jebać, bo będę zmieniał grę... AA to będzie mój ostatni mmorpg i mam nadzieję spędzić w nim kilka lat.

32 Re: Powrót... on Sat Feb 16, 2013 9:21 pm

Kirek

Ja bym tam sobie pograł bez spiny w jakieś mmorpg, bez zarywania weekendu i tak dalej. Akurat jak się już zacznie nudzić wszystkim robienie tego samego w kółko to AA wyjdzie i wszyscy chętnie się przeniosą. Można takie pykanie z wolnej stopy potraktować jako przedłożenie forum i sposób na zabicie nudy. Klan się zcali, ludzie się zaaklimatyzują i bedzie od razu milsza atmosfera jak sie wszyscy razme na nowa gre przeniosa i się bedą w wiekszosci znali

33 Re: Powrót... on Tue Feb 26, 2013 9:03 pm

Kr0mek

The old republic jest f2p jesli ktos chce Razz

34 Re: Powrót... on Sun Jun 08, 2014 9:12 pm

GOB

http://www.bialawieza.pl/ ktos cos kiedys jakos zainteresowany?:p

35 Re: Powrót... on Mon Jun 09, 2014 12:25 pm

Kr0mek

hmm.....HMMMMM...... i hmm... co tu wiecej dodac :Pzobaczymy

36 Re: Powrót... on Sun Jun 15, 2014 12:17 am

GOB

klick:p

37 Re: Powrót... on Wed Jun 25, 2014 1:43 pm

Spawacz_

Kr0mek testujesz ten serwer co GOB podał ??

38 Re: Powrót... on Mon Sep 01, 2014 12:16 am

Glikom0unos

pakistan language Very Happy

Sponsored content

Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2