Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Powrót...

+8
kur1ks
Kirek
mlonek
Cordios
Kr0mek
Mamoru
Lordian
Gryphonheart
12 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 1:17 pm

Lordian



Szczerze to masz racje. Niestety. FW dla mnie te¿ odpada, jak pierwszy raz w³±czy³em to wiedzia³em, ¿e to nie jest dla mnie. Na TERA jak sie 5 osób przeniesie to bêdzie luksus.
Wiêc pozostaje chyba czekanie na AA.

27Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 4:04 pm

Kirek

Kirek

Ja bym sobie najchêtniej popyka³ w L2 ale w jak±¶ kronikê z przed GOD'a Smile

28Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 4:27 pm

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

W skrócie (poniewa¿ jestem w pracy Razz)
Od FW robi mi siê niedobrze... Gram z braku alternatywy, poniewa¿ szkoda mi czasu spêdzonego na podkrêcaniu postaci (b³êdne ko³o co?).
Karmazynowi w FW to grupka oko³o 20 osób, które równie¿ rzygaj± ju¿ od samego na FW patrzenia. Dodajcie do tego kilkunastu starych karmazynowych, i mo¿emy mieæ ca³kiem ciekawy start GDZIEKOLWIEK.
Moja propozycja to nie ¿adne L2 czy TERA... po co mamy grindowaæ i rozbudowywaæ klan, maj±c jednocze¶nie ¶wiadomo¶æ, ¿e i tak to niebawem zostawimy, gdy tylko wyjdzie ArchAge?
Sugerujê wbicie siê gdzie¶ for fun... w tytu³ bez grindu - jakiego¶ FPS'a lub RTS'a. Opcji jest kilka (Mechwarrior Online? Hawken?) wystarczy tylko poszukaæ. Mo¿emy sobie popykaæ na luzaku a w tym czasie bêdzie mo¿na siê przygotowaæ do ArchAge i odpocz±æ od grindu. Co Wy na to ¿uczki? :* Very Happy (wiecie, ¿e do AA zebra³em ju¿ ponad 100 osób? :>)

https://order.forumotion.com

29Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 4:33 pm

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Jeszcze jedna sprawa do starych Karmazynowych - nie mam waszych nr. kom. piszcie SMSy do mnie z ³aski swojej przedstawiaj±c siê w nich (inaczej wpierdol!) 504 378 739

https://order.forumotion.com

30Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 5:33 pm

Kirek

Kirek

Gryphonheart wrote:
Moja propozycja to nie ¿adne L2 czy TERA... po co mamy grindowaæ i rozbudowywaæ klan, maj±c jednocze¶nie ¶wiadomo¶æ, ¿e i tak to niebawem zostawimy, gdy tylko wyjdzie ArchAge?
Niebawem to do¶c nieprecyzyjny termin.. Zanim AA pojawi siê w EU/USA minie wystarczaj±co du¿o czasu aby sobie pograæ i pogrindowaæ. Na tym polega istota mmorpg wiêc nie widzê problemu.

31Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 7:59 pm

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Istota mmorpg owszem... jednak nie mam ochoty zaczynaæ grindu maj±c ¶wiadomo¶æ, ¿e za rok wszystko pójdzie siê jebaæ, bo bêdê zmienia³ grê... AA to bêdzie mój ostatni mmorpg i mam nadziejê spêdziæ w nim kilka lat.

https://order.forumotion.com

32Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 9:21 pm

Kirek

Kirek

Ja bym tam sobie pogra³ bez spiny w jakie¶ mmorpg, bez zarywania weekendu i tak dalej. Akurat jak siê ju¿ zacznie nudziæ wszystkim robienie tego samego w kó³ko to AA wyjdzie i wszyscy chêtnie siê przenios±. Mo¿na takie pykanie z wolnej stopy potraktowaæ jako przed³o¿enie forum i sposób na zabicie nudy. Klan siê zcali, ludzie siê zaaklimatyzuj± i bedzie od razu milsza atmosfera jak sie wszyscy razme na nowa gre przeniosa i siê bed± w wiekszosci znali

33Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Tue Feb 26, 2013 9:03 pm

Kr0mek

Kr0mek

The old republic jest f2p jesli ktos chce Razz

34Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sun Jun 08, 2014 9:12 pm

GOB

GOB

http://www.bialawieza.pl/ ktos cos kiedys jakos zainteresowany?:p

35Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Mon Jun 09, 2014 12:25 pm

Kr0mek

Kr0mek

hmm.....HMMMMM...... i hmm... co tu wiecej dodac :Pzobaczymy

36Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Sun Jun 15, 2014 12:17 am

GOB

GOB

klick:p

37Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Wed Jun 25, 2014 1:43 pm

Spawacz_

Spawacz_

Kr0mek testujesz ten serwer co GOB poda³ ??

38Powrót... - Page 2 Empty Re: Powrót... Mon Sep 01, 2014 12:16 am

Glikom0unos

Glikom0unos

pakistan language Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum