Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Powrót...

+8
kur1ks
Kirek
mlonek
Cordios
Kr0mek
Mamoru
Lordian
Gryphonheart
12 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Powrót... Empty Powrót... Fri Feb 17, 2012 12:11 am

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Angielska wersja tej wiadomo¶ci znajduje siê tutaj.

Witam serdecznie wszystkich Karmazynowych afro

Jak wam zapewne wiadomo ostatnie sze¶æ miesiêcy klan spêdzi³ graj±c w MMO Forsaken World. Po kilku ciekawych tygodniach gry, a nastêpnie po kilku miesi±cach zanudzania siê na ¶mieræ, poprzez koñczenie bezwzglêdnie g³upich zadañ dziennych oraz niedorozwiniêtych instancji, rzec mogê jedno - ta gra nie spe³nia ca³kowicie kryteriów minimalnych, by zatrzymaæ mnie weñ przez choæby minutê d³u¿ej. Przeprowadzi³em prywatne rozmowy z najwa¿niejszymi cz³onkami gildii, co doprowadzi³o do prostego wniosku - wszyscy mamy do¶æ Forsaken World. Od piêciu miesiêcy odk³adali¶my z³oto na zakup bazy i dok³adnie od tak d³ugiego czasu nie mia³a miejsca choæby pojedyncza aukcja. Czarê goryczy przelewaj± dziesi±tki a nawet setki mniejszych lub wiêkszych b³êdów, które definitywnie przekre¶laj± mo¿liwo¶æ czerpania przyjemno¶ci (szczególnie na wysokim poziomie postaci) z gry. Maj±c na horyzoncie widmo zaniku klanu poprzez ca³kowite wyludnienie naszych szeregów jak i serwera, który równie¿ ¶wieci coraz wiêkszymi pustkami, postanowi³em dzia³aæ. Ka¿dej z osób, z którymi jak wy¿ej wspomnia³em uda³o mi siê przeprowadziæ rozmowê zaproponowa³em by¶my wspólnie zaczêli graæ w Lineage 2. Jak za starych dobrych czasów. Wszyscy zgodzili siê, ¿e jest to najlepsze wyj¶cie z sytuacji. Wielu spo¶ród naszych aktualnych cz³onków nigdy nie gra³o w Lineage 2, dlatego te¿ moje nadzieje na szybki rozwój - jak zwykle - skierowane s± w stronê naszych starych, do¶wiadczonych wyjadaczy.
Je¶li kto¶ jest nowym graczem to o poradê w wyborze rasy i klasy postaci mo¿e ¶mia³o pisaæ w tematach temu po¶wiêconych:

- wersja angielska.
- wersja polska.

Ka¿dy kto podejmie ju¿ decyzjê o tym kim chce graæ, powinien napisaæ o tym w tym temacie.

Wybieramy siê na serwer oficjalny (Bartz). Oficjalny start dla Order of Crimson nast±pi za dwa dni - 19 lutego 2012. Do tego czasu wszyscy niezdecydowani powinni siê zdecydowaæ czy chc± z nami graæ. Osobi¶cie po¶wiêcê pozosta³y czas na poprawienie naszego portalu - pod ka¿dym wzglêdem - zarówno tre¶ci oraz (je¶li starczy czasu) wizualnym.

Wszelkie czynno¶ci zwi±zane z pobraniem klienta gry, oraz rejestracj± s± zawarte na oficjalnej stronie - www.lineage2.com
W razie jakichkolwiek problemów piszcie w dzia³ach forum do tego przeznaczonych:

- wersja angielska.
- wersja polska.

Pozdrawiam i zachêcam do dyskusji tutaj oraz w angielskim odpowiedniku powy¿szego tematu.

https://order.forumotion.com

2Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 10:26 am

Lordian



Nie mo¿na by³o powiedzieæ 2 dni wcze¶niej? Mam ju¿ EE na Naia. Siege o pó³nocy. We¼cie jaki¶ normalny serwer, a nie GTM -5.

3Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 11:21 am

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Na serwerze Naia znajduj± siê konta istniej±ce od 2004 roku... Bartz jest najm³odszy a GMT-5 to nie jest koniec ¶wiata... siege s± o 10 rano naszego czasu...

https://order.forumotion.com

4Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 11:42 am

Lordian



Dobra, przekona³e¶ mnie : ) Je¶li trzeba mnie i Grzesia. Prawdopodobnie EE i Sorc.
Proponuje troche i¶æ w nukerów je¶li chcemy sie dobrze bawiæ, bo inaczej nie widze sensu w instach. A patrze po klasach to zapowiadaj± sie same Glady/Tyrki.

5Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 11:45 am

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Poczekaj a¿ klan z FW ogarnie czym kto chce graæ Razz wtedy mo¿e siê okazaæ, ¿e z klasami bêdzie totalnie odwrotnie... niestety moja wiedza o L2 konczy sie na H5... GOD znam z youtube... nie mam pojecia czy jest sens ukladac klan pod luki lub nuki... wydaje mi sie ze liczy sie tylko ilosc 4-tych profek na polu bitwy. Kurwa nie spie od wczoraj... ogarniam ludzi do grania w L2... -_-"

https://order.forumotion.com

6Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 11:46 am

Lordian



Id¼ spaæ bo przesadzisz i sie za szybko wypalisz. A z tego co widze to early game jest zdecydowanie bardziej intuicyjny.

7Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 11:50 am

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

L2 zrobi³o siê trochê zbytnio newbie-friendly... postawili na graczy nowych... Nie podoba mi siê wywalenie miast startowych... by³y fajnym zaciszem oraz mia³y fajny klimat. No i zmniejszenie maksymalnej ilo¶ci hero do 8 to pora¿ka... :-/ Nigdzie nie ide Razz

https://order.forumotion.com

8Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 12:02 pm

Lordian



Mi siê podoba te wywalenie miast startowych. Pozwala to w jaki¶ sposób unormowaæ koks kiedy jeszcze leci bardzo szybko i nauczyæ nowych graczy wszystkiego. No i koksanie od 0-40 nie zamyka sie w "nuke, nuke, nuke, nuke, zmiana spota".

9Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 12:05 pm

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Koks nie leci wcale szybko w GOD... on ZAPIERDALA! efekt z mojej perspektywy bardzo ciekawy... duzo high lvli, ktorzy nie beda potrafili grac wlasnymi postaciami ;p

https://order.forumotion.com

10Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 12:15 pm

Lordian



Stary, ca³e ¿ycie gram supportem: PP, Bish, EE, SE... A jak kole¶ zarzuci³ niedaleko mnie buffami to ¿adnego nie rozpozna³em xD

11Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 17, 2012 12:18 pm

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

mam 23lvl... do tej pory skille znajome ;PPP

https://order.forumotion.com

12Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 24, 2012 12:43 pm

Mamoru

Mamoru

Bartz?? Zaraz bêdê Wink
A mia³em rzuciæ l2 ;p;p;p

13Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 24, 2012 2:37 pm

Gryphonheart

Gryphonheart
Guildmaster
Guildmaster

Mamoru wrote:Bartz?? zaraz bede Wink
a mialem rzucuc l2 ;p;p;p
Wszyscy mieli¶my rzuciæ :-P

https://order.forumotion.com

14Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Mar 02, 2012 12:04 am

Kr0mek

Kr0mek

ach te na³ogi :F

15Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Mar 02, 2012 1:50 am

Cordios

Cordios

Nie o na³ogach tylko wynocha na kox i sprowadziæ kolegów!

16Powrót... Empty Re: Powrót... Sat Mar 03, 2012 5:40 pm

mlonek

mlonek
Administrator
Administrator

echo no mogl ktos maila wyslac ze gracie ;p

17Powrót... Empty Re: Powrót... Sat Mar 03, 2012 9:20 pm

Kirek

Kirek

M³onek!!!! Kurwa Ty zyjesz:D

18Powrót... Empty Re: Powrót... Sun Mar 04, 2012 9:40 am

Cordios

Cordios

Mlonek...

*chrz±ka* Niniejszym informujê Ciê, ¿e gramy na offie na serwerze "Bratz". Mieli¶my fajowskiego wara ale ju¿ ich nie widujê w grze. Koxa siê szybciuteñko i przyjemnie.

Zgodnie z uprawnieniami nadanymi mi przez Gryfa, zapraszam Ciê do Gildii w imieniu moim.

Gdyby¶ mia³ problemy z wyborem profki to odsy³am Ciê >>>Tutaj<<<. Jest to aktualna lista profek w klanie.

Tutaj zamieszczê prawie niebezpo¶redni± sugestiê, ¿e brakuje nam nuków.

Je¶li masz zdolno¶ci graficzno-artystyczne to to potrzebujemy nowego zestawu crestów dla ally, klanów w ally i dla naszego klanu. Chcieliby¶my by wszystkie ³adnie do siebie pasowa³y i by³y ³adne.

19Powrót... Empty Re: Powrót... Sun Mar 04, 2012 1:48 pm

mlonek

mlonek
Administrator
Administrator

Kirek wrote:M³onek!!!! Kurwa Ty zyjesz:D
Tak mi sie wydaje ze zyje Razz hehehe dolacze do was dzis Smile wlasnie zasysam l2

i w sumie moge nuka zrobic ;p

20Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 08, 2013 2:33 pm

kur1ks

kur1ks

Nie mówcie tylko, że gracie na OFIE!!!!!!! Sleep

https://www.facebook.com/kurik13

21Powrót... Empty Re: Powrót... Tue Feb 12, 2013 5:51 pm

Lordian



S³ysza³em, ¿e co¶ ma siê zacz±æ dziaæ. Takie chodz± s³uchy po "krainach". ¯e niegdy¶ podzielony, jeszcze raz szkar³atny klan ma siê zjednoczyæ by powstrzymaæ z³o czyhaj±ce na nie¶wiadomych wêdrowców.

Dobra... a tak serio. Nuda dopada mnie, FW nie wchodzi w grê (gra... jak ka¿de MMO tylko donacja wersja hard). Jako, ¿e szykuje siê niez³y przewrót w MMO trzeba za wczasu zacz±æ siê organizowaæ. Mo¿liwo¶ci jest wiele, propozycji mniej. Konkretów jak zwykle zero.

Archeage wydaje siê opcj± przynajmniej dobr±, ale beta europejska dopiero pod koniec roku (podobno).

Nie ma sensu nie napalaæ i daæ siê ponie¶æ s³omianemu zapa³owi ale warto powoli i systematycznie co¶ ogarniaæ.

22Powrót... Empty Re: Powrót... Thu Feb 14, 2013 8:40 pm

Kirek

Kirek

A Gryf na gg w opisie na nudê narzeka. A na forum ruch jak na pks przed ¶wiêtami Smile a mi siê zdarzy³o TERA'ê (lolz:P) zassaæ po tym jak F2P zrobili. I nawet da siê pograæ

23Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 15, 2013 8:59 pm

Lordian



Patrz±c po forum... realnie mo¿na liczyæ na pewno nie wiêcej ni¿ na 15 osób. Pogra³bym w co¶, L2 strasznie mi siê przejad³o ale wszyscy s± rozwaleni po ca³ym ¶wiecie i szczerze mówi±c bez dobrego powodu (nowa gra, typu Archeage albo serio dobrej akcji) nie ma zbytnich szans na powrót do dawnego sk³adu gdzie¶. Jak macie jakie¶ propozycje to piszcie. Trzeba co¶ zorganizowaæ.

24Powrót... Empty Re: Powrót... Fri Feb 15, 2013 10:58 pm

Hyrican

Hyrican

3/4 ludzi czeka na Archeage...

http://eatmyshorts.com

25Powrót... Empty Re: Powrót... Sat Feb 16, 2013 10:40 am

Kirek

Kirek

Ilo¶c dostêpnych opcji dupy nie urywa imho:
-L2
-nic
Nie piszê o innych opcjach bo za ka¿dym razem jak pada jaka¶ alternatywa L2 to siê zawsze grupa malkontentów znajdzie i marudzenia ci±g dalszy. Ja osobi¶cie móg³bym spróbowaæ jeszcze TERA. Jest od lutego f2p i powsta³y 3 nowe serwery.
Natomiast na pewno nie chce mi siê w FW graæ bo nie Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum